Juhtmesüsteemide kanalid

Neid Hager tooteid kasutatakse turvaliste juhtimissüsteemide loomiseks ühiskondlikes ja tootmishoonetes, aga ka tööstuses. LFR seeria kuulub standardsete juhtimissüsteemide kanalite hulka.

tehalit.LF - Aega kokku hoidev paigaldussüsteem

Uute väljatöötatud paigalduskanalite ühendustega hoiate montaažiaega märgatavalt kokku, eriti 'ühemehepaigalduse' puhul.

tehalit.LFR

Painduv LFR kaabelkanal tarnitakse kliendini rulli peal. Seda toodet kasutatakse üksikute juhtmete turvaliseks paigaldamiseks seinale või lakke. Tehnilised andmed: 4 mõõtu, lihtne ühendada vastavate kaabelkääridega, kinnitamine kleeplindi, naelte või kruvidega; pakendamata, kerge transportida.

Kiire juhtmete paigaldamine

Juhtmete paigaldamine käib uue klambritehnikaga märgatavalt kiiremini: lükake lihtsalt integreeritud kinnitusklamber soovitud asendisse, seadke see üles ning paigaldage juhtmed. Lõpuks tuleb ainult veel kinnitusklamber lukustada.Rohkem stabiilsust + turvalisust

Uus klambritehnika pole mitte ainult kiire - paigaldamise ajal ja peale seda aitab see ka stabiliseerida kogu paigalduskanalit. Eriti lisab stabiilne klamber ohutust lakke paigaldamisel.Seeria tehalit.LF suurte paigaldussüsteemi kanalitega laiendame oma programmi vägagi järjepidevalt suurustele 150, 190 ja 230 mm. Kanalid on tarnitavad värvides hall, helehall, kreemvalge ja valge.

Kuidas osta?

Äri- ja erakliendid:
Enamik meie toodetest on saadaval elektrimaterjalide hulgimüügifirmades. Siit leiad meie koostööpartnerid – elektrimaterjalide hulgimüüjad.

Projektimüük, jõuelektroonika tooted, varustus ja erilahendused:
Palun võtke meiega ühendust.

Rohkem infot toodete kohta:

Mark Milvek

Müügiinsener
Mobiil: (+372) 56 56 0000