SG 10-600 kVA

GE Digital Energy PurePulse tehnoloogial SG seeria on üks paremini toimivaid ja kõige töökindlamaid kolmefaasilisi UPS süsteeme, mida kasutatakse elutähtsa katkematu toite tagamiseks erinevates valdkondades.
SG seeria 10…600 kVA UPS-id toimivad online topeltmuundamis tehnoloogial, seadme sisendis on 12-pulsiline IGBT alaldi, mis tagab oma klassi parimad sisendahela näitajad. VFI tehnolooial (Voltage Frequency Independent) töötavad SG seeria seadmed tagavad kõikide elutähtsate protsesside jaoks parima puhvertoite. GE Design for Six Sigma meetodil välja töötatud Digital Energy SG seeria võimaldab nõudlikele UPS-seadmete kasutajatele nende ootustele ja vajadustele vastavaid lahendusi. Läbiproovitud tehnoloogiaga SG-seeria võimaldab tippklassi töökindlust ja jõudlust. Sisaldab sisendi tagasitoite kaitset ja vastab EMC standarditele. Töökindluse suurendamiseks võib paralleelselt ühendada kuni kuus ainulaadset GE RPA tehnoloogial (Redundant Parallel Architecture) toimivat UPS-i. Paralleeltöös on kõik elutähtsad elemendid ja funktsioonid on dubleeritud ja üksikseadme tõrke mõju kogu süsteemile minimiseeritud. Detsentraliseeritud möödaviigulülitite kasutamine  võimaldab süsteemi vajadusel paindlikult laiendada. Kogu oma eluea vältel on kõikidele GE UPS süsteemidele ülemaailmselt tagatud 24x7 hotline tehniline tugi, mida toetab UTU Powel  AS hooldusmeeskond Eestis, pakkudes seadmetele korralist ja ennetavat hooldust, remonti, koolitust  ja tuge seadmete kasutamisel.

 

PurePulse - IGBT alaldi, moonutustevaba sisend
GE SG seeria UPS-id vahemikus 60 kuni 600kVA ja on saadaval traditsioonilise türistoraladiga või aladiga, kus kasutatakse GE PurePulse 'nurkade lõikamise' tehnoloogiat. PurePulse on uudne IGBT-alaldis kasutatav juhtimisalgoritm. See vooluallikana toimiv alaldi tagab põhitoite ahelasse tagasi genereeritavate harmooniliste minimaalse hulga, mittelineaarmoonutused alla 2%, ja tarbib põhitoitevõrgust täiesti siinuselist voolu. GE PurePulse tehnoloogia eelised võimaldavad kokku hoida kulutusi garanteeritud toite ülejäänud seadmete pealt, näiteks võimaldab kasutada väiksema suurusega generaatoreid, kaableid ja kaitseautomaate, ning võimaldab täielikult elimineerida kulutused sisendahela aktiiv- või passiiv-filtritele. PurePulse on GE teedrajav uuendus.
 

Omadused ja eelised

Täielikult rahvusvahelistele standarditele (IEC 62040-3) vastav pingest ja sagedusest sõltumatu (VFI) töö tagab nõudlikel elutähtsatel kasutusaladel täieliku puhvertoite.
Väljundi võimsustegur 0,9 (mahtuvuskoormusel) tagab täieliku võimsuste kattumise ja välistab parandatud võimsusteguriga koormustel UPS-i üledimensioonimise vajaduse.
Juurdepääs hoolduseks ja kõikide ühenduste tegemiseks paigaldusel toimub seadme esiküljelt, mis vähendab vajalikku põrandapinda.
Ventilaatori tõrke tuvastamise süsteem.
Suurepärane dünaamilisus vähendab seadme üledimensioonimise vajadust pulseerivate koormuste korral.
Akuhaldussüsteem Superior Battery Management (SBM) pikendab aku kasutusaega ja vähendab kasutusmaksumust.
Kasutaja poolt valitav säästurežiim Super ECO võimaldab suurendada kasutegurit kuni 98 %-ni.
Hooldustööde ajal kasutatav möödaviik on integreeritud UPS-i korpusesse ega vaja väliseid lüliteid.

Tehnilised andmed

400 V , 50 või 60 Hz
topeltmuundamistehnoloogia ja sisseehitatud trafo
varuga jahutusventilaatorid
vastab täielikult rahvusvahelistele elektromagnetilise ühilduvuse (IEC 62040-2) ja ohutuse standardile (IEC 62040-1).

Toodete kasutusulatus

10-15-20-30-40-60-80-100-120-160-200-250-300-400-500-600 kVA (võimalik kasutada kuni kuus seadet paralleelis, RPA)
CE vastavus

GE-logo

Kuidas osta?

Äri- ja erakliendid:
Enamik meie toodetest on saadaval elektrimaterjalide hulgimüügifirmades. Siit leiad meie koostööpartnerid – elektrimaterjalide hulgimüüjad.

Projektimüük, jõuelektroonika tooted, varustus ja erilahendused:
Palun võtke meiega ühendust.